Warszawa, Polska

Psychologia biznesu dla menedżerów

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: społeczne
KORZYŚCI DLA SŁUCHACZY

Na studiach "Psychologia Biznesu dla Menedżerów" zdobędziesz wiedzę opartą na empirycznych badaniach naukowych, nabędziesz umiejętności, dzięki którym będziesz sprawniej kierować ludźmi, skuteczniej zdobywać klientów, poprawisz relacje i komunikację w swoim zespole oraz z kontrahentami. Zbudujesz własny autorytet menedżerski.

Studia dedykowane są praktykom biznesu, przede wszystkim menedżerom, ale także osobom przygotowującym się do objęcia funkcji menedżerskich w przyszłości. Absolwenci studiów zostają wyposażeni w całą gamę unikatowych narzędzi, przydatnych na różnych szczeblach zarządzania.

"Te studia są dla osób, które rozumieją, że na czekanie, aż wygrają w lotto może zabraknąćim życia". dr Tomasz Modzelewski, Prezes Zelmer Trading

Studia "Psychologia Biznesu dla Menedżerów" dają wyjątkowe możliwości rozwoju kariery i nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. W roku 2013 było już około 1000 absolwentów, którzy zrzeszają się w Klubie Absolwenta. To kontakty na całe życie.

Przekazujemy wiedzę naukową opartą na badaniach empirycznych. Wśród wykładowców - wybitni specjaliści: teoretycy i praktycy - autorzy podręcznika: Psychologia ekonomiczna wydanego przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Na przykład profesor Tadeusz Tyszka - autor książki "Psychologiczne pułapki podejmowania decyzji".

CEL STUDIÓW

Na studia zapraszamy osoby, które zajmują się zarządzaniem, marketingiem, finansami, sprzedażą, inwestowaniem, coachingiem, jak również reklamą, PR i HR.

Studia "Psychologia Biznesu dla Menedżerów"dają wyjątkowe możliwości rozwoju kariery i nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.
Psychologia
Psychologia (od stgr. ψυχή Psyche = dusza, i λόγος logos = słowo, myśl, rozumowanie) – nauka badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem. Psychologia jako nauka dotyczy ludzi, ale mówi się również o psychologii zwierząt (czyli zoopsychologii), chociaż zachowaniem się zwierząt zajmuje się także dziedzina biologii – etologia.
Psychologia biznesu
Psychologia biznesu – dziedzina nauki zajmująca się aplikacją teorii psychologii w warunkach biznesowych, stosowana w celu zwiększenia efektywności pracowników i konkurencyjności organizacji. Psychologia biznesu jest dyscypliną stosowaną w szeroko rozumianym otoczeniu organizacji, obejmującą pracowników, kadrę zarządzającą, akcjonariuszy firmy, producentów i klientów. Bada zachowania, emocje i postawy ludzi związanych z organizacją. Przyczynia się do sprawnego funkcjonowania organizacji przez wpływanie na wydajność i satysfakcję pracowników, badanie warunków i atmosfery pracy, zwiększanie efektywności kadry zarządzającej oraz wykorzystanie potencjału marki poprzez reklamę.
Psychologia
Jeśli chce się odkrywać nowe światy, najlepiej ich szukać poza psychologią. Daje ona złudzenie głębi, lecz takie samo złudzenie wywołują umieszczone naprzeciw siebie lustra.
Autor: William Kirk Kilpatrick
Psychologia
Prawdziwemu chrześcijaństwu nie jest po drodze z psychologią. Kiedy próbuje się je łączyć, kończy się to najczęściej rozwodnieniem chrześcijaństwa, nie zaś chrystianizacją psychologii. Jednak proces ten jest subtelny i rzadko zauważany.
Autor: William Kirk Kilpatrick: Psychologiczne uwiedzenie. Czy psychologia zastąpi religię? W Drodze, Poznań 2007, s. 20.
Psychologia
Psychologia we współczesnym społeczeństwie zajmuje najbardziej centralną pozycję, stając się głównym motorem przemian i przekształcania świadomości społecznej. Zastosowanie psychologii społecznej w wychowaniu przejawia się dziś np. jako modyfikacja postaw prowadząca do przebudowy światopoglądu w kierunku globalizmu, gdzie np. ustala się następujące kierunki: od nacjonalizmu do internacjonalizmu; od tradycjonalizmu do materializmu; od surowości do tolerancji (w wychowaniu dzieci); od systemu patriarchalnego do równości demokratycznej i inne związane także ze znaczeniem psychologii w „nowym” społeczeństwie.
Autor: Aleksander Posacki, Psychologia i New Age, Fenomen – Wydawnictwo Arka Noego, Gdańsk 2007, s. 28.

Kryteria przyjęć:

» ALK - kierunki wg matury

Kontakt:

ul. Jagiellońska 57/59
03-301 Warszawa
tel. 22 519 21 00

Biuro Rekrutacji
studia w j. polskim
tel. 22 519 21 70

Biuro Rekrutacji
studia podyplomowe
tel. 22 519 21 95
Polityka Prywatności